21 Mayıs Dünya Süt Günü Kutlandı

Gıda, Tarm ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olark kutlanan 21 Mayıs Dünya Süt Günü Ümraniye´ de kutlandı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olarak kutlanan “21 Mayıs Dünya Süt Günü” Ümraniye’de kutlandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın ´Okul Sütü Akıl Küpü´ projesini başlatmasının ardından daha da anlam kazanan “Dünya Süt Günü”, Ümraniye İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işbirliği ile kutlandı.

Atakent Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kutlamaya Ümraniye Kaymakamı Mustafa Çek, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Av. Serap Eşit Elveren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadettin Gül, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Gökhan Karel, İstanbul İl Gıda Tarım ve HayvancılıkMüdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Nusret Çimen, Ümraniye İlçe Gıda Tarım ve HayvancılıkMüdürü Ahmet Yavuz Karaca, Beykoz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Özdemir, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Programa katkıda bulanan firmalardan Cansan Süt Mamülleri San. Tic. Ltd. Şti, Deva Yoğurt Süt Ürünleri Hayvancılık San. Tic. Ltd. Şti, Kebir Karadeniz Kardeşler Gıda San. Tic. Ltd. Şti, Aynes Gıda San. Tic. Ltd. Şti, Pınar Süt Mamülleri San. Tic. Ltd. Şti ve Unilever San. Tic. Ltd. Şti adına temsilcilerine birer teşekkür plaketi verildi.

//ÜMHA// Ümraniye HABER Ajansı – 21.05. 2013 / SALI

İRTİBAT BİLGİLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
TAKİP EDİN!