Hakkımızda

Deva Yoğurt; 1968´den süre gelen Süt ürünlerinde üretim yapan Deva Yoğurt , Yeni fabrikasına 15 Ocak 2011 tarihinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sn. M. Mehdi EKER tarafından açılmış ve üretime başlamıştır.

Deva Yoğurt yoğurt olarak, Kocaeli´nin Kartepe ilçesinde 5400 metrekaresi açık, 2600 metrekaresi kapalı alanda üretim tesisi mevcuttur. Günlük 100 ton süt işleme kapasitesi bulunmaktadır. Kapalı sistem ve katkısız doğal üretim yapılmaktadır.

Önceliğimiz; katkısız ve kaliteli ürün yapmak, Türk Gıda Kodeksine, yasal standartlara ve müşteri taleplerine uygun üretim yapmaktır. Bunun için ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini, faaliyetlerimizin etkinliğini, sürekli iyileştirmeyi hedef haline getirmiş o yolda tavizsiz ilerlemekteyiz.

Misyonumuz
Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kalitede ürünler sunarken, en iyi hizmeti sağlayıp yüksek büyüme ve kazanç sağlamaktır. Tüketicilerimizin, toplumumuzun ve çalışanlarımızın sağlığına itibar  edeceğiz, sosyal sorumluluk yükümlerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Vizyonumuz
Deva Yoğurt, çalışanları, üreticisi ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, tüketici ile bütünleşerek Bölgesinde en sevilen ve saygı duyulan bir şirket olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir. Deva Yoğurt olarak felsefemiz, ahlaki kurallara ve yasalara uygun davranmak, çevre ve İnsana önem vermek, her geçen gün kendini ve ürünlerini geliştiren örnek bir şirket olmaktır.

İRTİBAT BİLGİLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
TAKİP EDİN!